Zgodnie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), zwanym dalej: RODO, informujemy Panią/Pana, że:
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Flavourtec Sp. z o.o.

Główna Księgowa/ Główny Ksiegowy

Flavourtec Sp. z o.o.O firmie

  • Geodetów 28, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Geodetów 28

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja czynności związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • zarządzanie działem księgowo-finansowym, wsparcie merytoryczne, dbanie o rozwój pracowników

  • - ważna jest dla Nas współpraca, wzajemne zaufanie, dzielenie się wiedzą

  • optymalizacja procesów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem procedur księgowych i zintegrowanego systemu – liczą się Twoje pomysły, będziesz mieć realny wpływ na Naszą Firmę

  • nadzór nad przygotowywaniem i weryfikacją płatności w systemie bankowym

  • sporządzanie sprawozdań finansowych (okres miesiąc-kwartał oraz rok)

  • przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, Akcyza, PIT), reprezentowanie firmy wobec organów podatkowych

  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, nadzór nad prowadzeniem wszystkich ewidencji księgowych/ modułów systemu

  • miesięczne rozliczanie produkcji i ustalenie produkcji w toku

  • nadzór nad prawidłowym naliczaniem zobowiązań w ramach osobowego funduszu płac, ZFŚS, ubezpieczeń, PFRON, PIT

  • przygotowanie danych (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) na potrzeby raportowania do instytucji finansowych, zarządu i rady nadzorczej

  • współpraca i raportowanie dla potrzeb instytucji zewnętrznych (US, GUS, ZUS, NBP)

Nasze wymagania

  • praktyczna bieżąca znajomości przepisów rachunkowych oraz podatkowych

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • nastawienie na współpracę, dzielenie się wiedzą, szukanie rozwiązań i nowych możliwości, zamiast skupiania się na przeciwnościach

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • zaawansowana znajomość MS Excel

  • znajomość obsługi programu Enova oraz j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, realny wpływ na procesy zachodzące wewnątrz firmy, zespół, dobór narzędzi

  • mamy świetnych ludzi i atmosferę - liczy się współpraca, wspólny cel, zaufanie

  • stawiamy na samodzielność i samorealizację - branża e-papierosów dynamicznie się zmienia i rozwija, liczy się głos każdego pracownika

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy spółką należącą do portfela funduszu Tar Heel Capital i jednym z wiodących producentów liquidów do e-papierosów w Unii Europejskiej. Korzystając wyłącznie z certyfikowanych komponentów pochodzących od europejskich dostawców i posiadając światowej klasy zakład produkcyjny w Gdańsku, dostarczamy naszym Klientom płyny do e-papierosów, zarówno naszych marek, jak i pod markami własnymi klientów (OEM). Nie przez przypadek, wielu znanych detalistów wybrało już Grupę Flavourtec do produkcji płynów do e-papierosów pod własną marką. Stań się częścią Flavourtec Team!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje