Oferta pracy

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.

Główna Księgowa/Główny Księgowy

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Jaśkowa Dolina 15, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Jaśkowa Dolina 15

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i Ustawą Podatkową,

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,

  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, PIT, ZUS) i statystycznej (GUS, NBP),

  • Zarządzanie należnościami i zobowiązaniami firmy,

  • Weryfikacja dokumentów księgowych,

  • Rozliczenie dokumentów magazynowych,

  • Bieżąca kontrola zapisów księgowych, uzgadnianie kont rozrachunkowych i magazynowych,

  • Rozliczanie inwentaryzacji,

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi GUS, US, ZUS, bankami i innymi,

  • Współpraca i reprezentowanie firmy w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach podatkowych,

  • Przygotowywanie bieżących analiz i raportów,

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,

  • Odpowiedzialność za pracę i rozwój zespołu księgowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • Minimum 3 lata na stanowisku Głównego Księgowego w tym co najmniej rok w firmie produkcyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości,

  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Podatku Dochodowym i Podatku VAT,

  • Znajomość systemów klasy ERP, MS Excel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole,

  • Rzetelność i odpowiedzialność,

  • Znajomość programu księgowego Symfonia,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących cen transferowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w Grupie Ciecholewski Wentylacje.

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w ciekawej branży.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do zakupu okularów

Tak się u nas pracuje