Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grantera sp. z o.o. z siedzibą w: Gdańsku ul. Mikołaja Gomółki 2, 80-279, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Grantera Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym wystawianie faktur;

  • nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych oraz ich kontrolę pod względem księgowym i merytorycznym;

  • dokonywanie przelewów oraz kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych i windykacja należności;

  • prowadzenie zagadnień podatkowych (VAT, CIT);

  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, kontrolach skarbowych i współpracę z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • współpraca z działem kadr;

  • prowadzenie konsultacji z zakresu ulg podatkowych m.in. ulga na B+R.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek kapitałowych;

  • masz doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm korzystających z dotacji;

  • potrafisz rozwiązywać problemy;

  • dostrzegasz ewentualne ryzyka z wyprzedzeniem i potrafisz im przeciwdziałać.

  • mile widziane osoby posiadające uprawnienia do wykonywania zawodu Doradcy Podatkowego.

To oferujemy

  • umowę B2B lub umowę o pracę (możliwa jest praca na cały etat lub część etatu);

  • wynagrodzenie: 5 tys. zł netto przy pracy na pełen etat

  • możliwość częściowej pracy zdalnej tj. 2 dni w tygodniu w biurze w Gdańsku, a w pozostałe 3 możliwość pracy zdalnej;

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • styl zarządzania typowy dla małych zespołów, oparty na wzajemnym zaufaniu.

O nas

Grantera sp. z o.o. specjalizuje się we wsparciu przedsiębiorstw. Naszymi klientami są firmy różnej wielkości, od start-upów po międzynarodowe korporacje. W zakresie naszych usług jest między innymi pomoc w pozyskiwaniu dotacji i ich rozliczaniu.