Logo Pracuj.pl

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

HANDEL I CENTRUM USŁUG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

HANDEL I CENTRUM USŁUG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Knyszyńska 16a

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Kalkulacja CIT i podatku odroczonego, znajomość przepisów podatku u źródła,
  • Sporządzanie sprawozdania z przepływu środków pieniężnych,
  • Rozliczenie produkcji,
  • Ewidencja środków trwałych,
  • Znajomość przepisów dotyczących ewidencji księgowej faktoringu,
  • Współpraca z instytucjami podatkowymi, doradcami podatkowymi, audytorami.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako: samodzielna księgowa/y, z-ca głównej księgowej/ego lub główna księgowa/y;
  • Terminowość, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel).

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość systemu Optima, Symfonia,
  • Wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, rachunkowość),
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację w obszarze finansów i księgowości.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bądź współpracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Praca w stabilnej firmie z kilkudziesięcioletnią tradycją,
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej w LUX MED, ubezpieczenia na życie w PZU oraz karty Multisport,
  • Pracę w dogodnej lokalizacji- Gdańsk, ul. Knyszyńska.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Główna Księgowa/ Główny Księgowy, Knyszyńska 16a, Gdańsk