Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

British International School PL Sp. z o.o.

  • Tysiąclecia 29, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • część etatu
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Tysiąclecia 29

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i kierowanie pracownikami działu

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Przygotowywanie deklaracji VAT EU, JPK, VAT oraz korekt i generowanie plików JPK

  • Przygotowanie deklaracji CIT

  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (US, PFRON, GUS, NBP)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Kontakt i współpraca z organami administracji publicznej

  • Nadzór merytoryczny nad działem księgowości

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym na podobnym stanowisku

  • Ugruntowana wiedza z zakresu przepisów podatkowych

  • Znajomość systemu Comarch Optima

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość Word, Excel

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 7000-9000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • Praca na ½ etatu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

British International School Gdańsk (BISG) to prestiżowa Międzynarodowa Szkoła Brytyjska z wykładowym językiem angielskim kształcąca dzieci w wieku od 2,5 do 16 lat.

Oferujemy naukę w oparciu o dwa programy nauczania: program brytyjski jako baza oraz Polską Podstawę Programową. Nasi uczniowie reprezentują ponad 40 różnych narodowości.

Przewiń do profilu firmy