Logo Pracuj.pl

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Chcesz dołączyć do skandynawskiej firmy, która z pewnością da Ci przestrzeń do rozwoju? Zrób kolejny krok - aplikuj i przekonaj się samodzielnie, co jeszcze na Ciebie czeka.

Twój zakres obowiązków

  • przeniesienie księgowości od zewnętrznego dostawcy
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  • prowadzenie zamknięcia okresów finansowych zgodnie ze standardami firmy
  • cykliczna sprawozdawczość (miesięczna, kwartalna, roczna)
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, Urząd Skarbowy, banki, audytorzy)
  • współtworzenie wewnętrznych standardów i procedur z zakresu finansowo-księgowego
  • wdrożenie systemu księgowego

Wymagania pracodawcy

  • wyższe, preferowane kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • minimum 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości oraz regulacji podatkowych
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • język angielski – poziom bardzo dobry, umożliwiający swobodną komunikację biznesową
  • znajomość systemów klasy ERP - preferowana znajomość systemu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MX Excel

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu procesów księgowych / przenoszenia ich od zewnętrznych dostawców

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia dla innych członków rodziny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • pakiet Multisport
  • dofinansowanie do okularów
  • elastyczne godziny pracy
  • cykliczny udział w wydarzeniach firmowych, spotkaniach integracyjnych
  • nowoczesne biuro w biznesowej dzielnicy Gdyni

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualne oferty pracodawcy
/215/03/2023/AF

Główna Księgowa / Główny Księgowy, Gdynia