Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

DELEGATE IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów pod względem rachunkowym oraz formalnym;

  • Dekretacja faktur kosztowych, sprzedażowych;

  • Dekretacja innych dokumentów;

  • Uzgadnianie zapisów księgi głównej z księgami pomocniczymi;

  • Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych;

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji księgowej;

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki;

  • Rozliczanie rozrachunków, uzgadnianie sald;

  • Rejestrowanie aktywności w systemie klasy ERP (IFS);

  • Kontrola nad księgowaniem wyciągów bankowych;

  • Rozliczanie podatkowe spółki;

  • Rozwiązywanie problemów księgowo-podatkowych;

  • Kontakt z klientem i urzędami zewnętrznymi (banki, US, ZUS , GUS);

  • Przygotowywanie raportów z zamknięcia miesiąca;

  • Terminowe tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich i międzynarodowych;

  • Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami wewnątrz firmy;

  • Bieżące monitorowanie zamian w przepisach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości;

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, w szczególności VAT / CIT;

  • Umiejętność pracy w MS Excel;

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, lojalność;

  • Chęci do rozwoju w obszarze związanym z księgowością.

Mile widziane

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku w księgowości;

  • Znajomość systemów IFS Applications;

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowie o pracę;

  • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia;

  • Możliwość znaczącego rozwoju w obszarze księgowości, pogłębienia dotychczasowego doświadczenia, oraz zdobycie nowych umiejętności;

  • Pakiet medyczny;

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

DELEGATE IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy dostawcą oprogramowania klasy ERP dla firm sektora przemysłu i usług. Nieustannie dążymy do pogłębiania naszej specjalizacji w oferowaniu rozwiązań procesów biznesowych w oparciu o system klasy ERP firmy Industrial & Financial Systems. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania systemów informatycznych, innowacyjne metody biznesowe w oparciu o systemy klasy ERP oraz usługi w zakresie outsourcingu IT i sprzętu komputerowego. Na bieżąco monitorujemy potrzeby odbiorców i w odpowiedzi na nie kreujemy nowe rozwiązania w zakresie dostawy systemów informatycznych. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, dajemy pracownikom satysfakcję oraz poczucie stabilności zatrudnienia, dbałości o utrzymywanie dobrych relacji między pracownikami i osobami współpracującymi.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Przewiń do profilu firmy