Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

DL Invest Group PM S.A.O firmie

  • Wrocławska 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DL Invest Group PM S.A.

Wrocławska 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi standardami sprawozdawczości finansowej oraz międzynarodowymi standardami rachunkowości,

  • udział w tworzeniu sprawozdań skonsolidowanych,

  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym Grupy,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • sporządzanie sprawozdań GUS i do NBP,

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont,

  • dokonywanie wyceny aktywów i pasywów,

  • ustalanie wyniku finansowego,

  • ustalania podstaw do opodatkowania i podatku dochodowego,

  • współpraca z kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),

  • nadzór nad zespołem księgowym,

  • wykonywanie zadań operacyjnych związanych ze stanowiskiem kierowniczym.

Nasze wymagania

  • min. 3 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy swojej i podległego zespołu,

  • samodzielność, terminowość, rzetelność,

  • umiejętności pracy w zespole, pod presją czasu,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • dodatkowe benefity w postaci dodatkowe benefity w postaci pakietu prywatnej opieki medycznej, karty Multisport,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • oferujemy pracę z perspektywami rozwoju kariery w grupie kapitałowej o stabilnej i ugruntowanej pozycji finansowej, określonej misji oraz strategii dalszego rozwoju i ekspansji,

  • zapewniamy współpracę z doświadczonymi ekspertami branży finansowo-księgowej chętnie dzielącymi się wiedzą i doświadczeniem,

  • możliwość współtworzenia strategii działu,

  • wieloletnią pracę z perspektywami rozwoju kariery zawodowej w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji finansowej, określonej misji i strategii dalszego rozwoju i ekspansji.

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m² , w skład których wchodzą:

• obiekty handlowe

• centra biurowe,

• centra logistyczne

Przewiń do profilu firmy