Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

ACCOUNTING & CORPORATE SERVICES sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości naszych klientów ;

  • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, GUS, NBP;

  • wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca i z zamknięciem roku;

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych;

  • sporządzanie raportów zarządczych dla klientów;

  • efektywna komunikacja z klientami oraz współpracownikami;

  • wyznaczanie priorytetów i koordynowanie zadań młodszych specjalistów w zespole;

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe wyższe;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B2);

  • znajomość programu enova365 mile widziana;

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz znajomość przepisów podatkowych;

  • praktyczna znajomość Microsoft Office;

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie;

  • komunikatywność – praca w zespole i z klientem;

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • pracę we wspierającym się zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz długoletnią współpracę;

  • benefity pracownicze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

ACCOUNTING & CORPORATE SERVICES sp. z o.o.

ACS Group to firma oferująca szerokie spektrum usług z zakresu outsorcingu księgowego, płacowego oraz sekretariatu korporacyjnego. W swojej ofercie ma również sprzedaż spółek typu shelf. Nasz doświadczony zespół ekspertów świadczy usługi na najwyższym poziomie, co umożliwia klientom skupienie pełnej uwagi na rozwijaniu działalności operacyjnej. Naszymi klientami są przede wszystkim spółki z kapitałem zagranicznym o globalnym zasięgu z różnych branż. Firma intensywnie rozwija swoje biura w Katowicach i Warszawie oraz poszerza współpracę z międzynarodowymi korporacjami.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko „Młodszy/a księgowy/a” ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym do biura w Katowicach.