Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

TEZAURUS TECHNOLOGIE PAKOWANIA sp. z o.o.

plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych Spółki z o.o.

  • Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne

  • Prowadzenie kadr

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe

  • Nadzór nad terminowością przeprowadzania operacji finansowych

  • Reprezentowanie firmy wobec Urzędów Państwowych i innych instytucji ( ZUS, US, Banki ITP.).

  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych wg określonych standardów

  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu

  • Wsparcie zespołu w obszarze rozliczeń z dostawcami i kontrahentami

  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji procesów księgowo-finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

  • Doświadczenie na stanowisku księgowym min. 10 lat

  • Biegła znajomość przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości,

  • Biegła znajomość systemu księgowania: OPTIMA, SYMFINIA, REWIZOR itp.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne stanowisko pracy w oparcie o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

O nas

TEZAURUS to polska, kilkunastoosobowa firma, zajmującą się od ponad 20 lat dystrybucją profesjonalnych urządzeń przemysłowych do pakowania. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu renomowanych światowych producentów maszyn, produkujemy również własne urządzenia. Obecnie współpracujemy z biurem rachunkowym odnośnie księgowości i kadr. Ze względu na stały rozwój chcemy stworzyć własny dział księgowo-kadrowy.