Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

ZARMEN Sp. z o.o.

  • Porcelanowa 12, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Porcelanowa 12

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą Działu Księgowego

  • obsługa spółki pod kątem rachunkowym i finansowym

  • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów

  • nadzór nad rozliczaniem podatków (PIT, VAT, CIT)

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu

  • współpraca z zewnętrznymi organami kontroli

  • prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównego Księgowego/ Głównej Księgowej

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu finansów, rachunkowości i prawa podatkowego

  • wykształcenie wyższe kierunkowego (rachunkowość, finanse)

  • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienia na rozwiązywanie problemów

  • mile widziana znajomość programu Simple.ERP

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej i plasującej się w rankingu Forbes 100 największych firm prywatnych w Polsce;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń;

  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS itp.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

ZARMEN Sp. z o.o. koncentruje swoją działalność w sektorze usług budowlano - montażowych oraz służb utrzymania ruchu zakładów przemysłowych. Spółka realizuje inwestycje przemysłowe w formule generalnego wykonawstwa zapewniając inwestorowi kompletną realizację obiektów przemysłowych „pod klucz”.

ZARMEN jest podmiotem dominującym GRUPY ZARMEN - jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.

Wejdź na www.zarmen.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce ZARMEN, to dołącz do nas już dziś.