Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy - Evisa Express

INTERNATIONAL VISA SERVICE SP. Z O.O. SP. K.

6 00010 000 brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Obowiązki:

  • prowadzenie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń z zakresu podatku VAT (transakcje międzynarodowe), CIT itd.
  • analiza i nadzór nad fakturami kosztowymi
  • uzgadnianie obrotów i sald
  • obsługa kadrowo-płacowa
  • sporządzanie zestawień, raportów

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w obsłudze spółek komandytowych
  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych
  • odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności szybkiego i elastycznego rozwiązywania problemów

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne lekcje z języka angielskiego w biurze
  • bardzo dobrze wyposażona kuchnia.

Ogłoszenie archiwalne