Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracownikami Działu Księgowości;

  • Zapewnianie zgodności zapisów księgowych z przepisami podatkowymi i ustawą o rachunkowości;

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów (dekretowanie, zatwierdzanie i księgowanie) w elektronicznym systemie obiegu dokumentów;

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami;

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań i raportów (m.in. GUS, NBP);

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US, NBP),

  • Opracowywanie, nadzorowanie i ciągłe usprawnianie procedur księgowych;

  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;

  • Dobra znajomość rozliczeń importu i eksportu wewnątrzwspólnotowego oraz poza wspólnotowego;

  • Znajomość obsługi modułu finansowo-księgowego w systemach ERP (mile widziana)

  • Umiejętność sporządzania deklaracji i sprawozdań finansowych;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymagana);

  • Praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excel);

  • Zdolności decyzyjne i analityczne;

  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i upór w dążeniu do celu;

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie grupowe, PPE

  • Naukę języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jotul Poland jest częścią Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild.

Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów.

Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA.

W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich. Aktualnie poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów, którzy będą chcieli dołączyć do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy