Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i oraz przepisami prawa podatkowego

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym, w tym rozliczenia międzyokresowe kosztów, rezerwy, operacje w walutach obcych, transakcje wewnątrzwspólnotowe

  • Nadzór nad środkami trwałymi, prowadzenie rejestrów środków trwałych oraz rozliczanie amortyzacji

  • Monitorowanie oraz rozliczanie kont rozrachunkowych (m.in. klienci, dostawcy)

  • Uzgadnianie sald na kontach księgowych

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz kontakt z US, ZUS i GUS

  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu oraz bilansów, RZiS

  • Sporządzanie rozliczeń dotyczących różnic kursowych

  • Opracowywanie i nadzorowanie przestrzegania instrukcji obiegu dokumentów, instrukcji kasowej, instrukcji inwentaryzacji

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym rozliczeniem podatkowym VAT, CIT

  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów oraz weryfikacja aktywów i pasywów

  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności

  • Współpraca z działem finansowym Spółki Matki w Niemczech

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru ekonomii, finansów lub pokrewne

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz controllingu w firmie produkcyjnej

  • Znajomość programów księgowych oraz pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość systemu ERP (Navision/ Business Central)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Premia roczna za osiągnięte wyznaczone cele

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Szkolenie wprowadzające w siedzibie spółki w Niemczech

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta, firmy rodzinnej, będącej producentem OEM, która od ponad 30 lat działa na rynku międzynarodowym w branży grzewczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas-Rippel tel. 512 496 759