Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy, nadzór nad dokumentacją księgową

  • Koordynowanie pracy zespołu księgowego

  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, JPK

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi, m.in. US, ZUS, banki

  • Rozliczanie produkcji spożywczej

  • Tworzenie raportów na potrzeby zarządu

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Bieżące monitorowanie i wdrażanie zmian księgowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów prawa podatkowego, ustawy o VAT

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość Comarch

Pracodawca oferuje

  • Możliwość stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w prężnie działającej organizacji

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów