Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stowarzyszenie WIOSNA

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką rachunkowości,

  • ewidencję i dekretację dokumentów finansowo-księgowych,

  • kontrolę poprawności operacji i rozliczeń finansowo-księgowych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie rozliczeń, analiz oraz raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE, GUS),

  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi, w tym reprezentację Stowarzyszenia w ramach kontroli i audytu,

  • wdrażanie, aktualizowanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizację procesów księgowych,

  • współpracę z Zarządem przy kształtowaniu i realizacji strategii finansowej Stowarzyszenia, w tym zarządzanie środkami pieniężnymi,

  • zarządzanie działem księgowości (w szczególności bieżący podział zadań, weryfikacja wykonania zadań, dzielenie się wiedzą),

  • doradztwo prawno-podatkowe,

  • współudział w procesie budżetowania, prognozowania i raportowania wyników Stowarzyszenia w ujęciu zarządczym.

Nasze wymagania

  • masz min. 3 letnie doświadczenie pracy jako Główna Księgowa / Główny Księgowy oraz kilkuletnie doświadczenie pracy w obszarze finansów, księgowości, controllingu

  • posiadasz potwierdzone kwalifikacje do pracy w zawodzie GK

  • masz min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, potrafisz sprawnie i skutecznie organizować i monitorować jego pracę

  • szybko się uczysz i sprawnie przyswajasz nowe zagadnienia, w tym narzędzia pracy online

  • cechuje Cię dokładność, systematyczność i cierpliwość, potrafisz dobrze organizować sobie pracę z dokumentami

  • umiesz i lubisz współpracować z innymi, komunikujesz się w jasny i zrozumiały (również dla nie-finansistów) sposób

  • możesz pracować zarówno w trybie zdalnym (home office) jak i stacjonarnie z naszego biura w centrum Krakowa

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w księgowości NGO

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość pracy z biura w centrum Krakowa

  • narzędzia pracy tj. służbowy laptop, telefon

  • dofinansowanie do opieki medycznej Lux Med

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące największe firmy i Partnerów.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy naszych projektów społecznych SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 120 pracowników centrali.

Przewiń do profilu firmy

Do naszego Stowarzyszenia poszukujemy osoby, która obejmie rolę Głównej Księgowej / Głównego Księgowego oraz będzie zarządzać 6-osobowym Działem Finansowo-Księgowym, w skład którego wchodzą Specjaliści w obszarze księgowości, budżetowania i controllingu.

Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, będzie wsparciem doradczym w zakresie finansów dla Zarządu Stowarzyszenia oraz doskonale odnajdzie się w online’owym trybie pracy.