Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Oshee Polska Sp. z o.o.

  • aleja 3 Maja 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

aleja 3 Maja 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Grupy Spółek zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i prawem podatkowym.

  • Nadzór merytoryczny, koordynowanie i organizacja pracy Działu Księgowego.

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i analiz rocznych.

  • Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT).

  • Księgowe rozliczanie produkcji wraz z przeksięgowaniami.

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych.

  • Sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla potrzeb instytucji finansowych.

  • Wykonywanie okresowych analiz ekonomicznych dla potrzeb zarządczych.

  • Ścisła współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, bankami, audytorami itp.).

  • Kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych.

  • Nadzór nad prawidłowością realizowanych płatności.

  • Optymalizacja procesów księgowych i wdrażanie usprawnień.

  • Nadzór nad windykacją należności.

  • Stała współpraca z Zarządem firmy.

  • Przygotowanie niezbędnej informacji zarządczej oraz uczestnictwo w rozwoju finansowym firmy.

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.

  • Wykształcenie wyższe (Finanse i Rachunkowość bądź pokrewne).

  • Znajomość zagadnień księgowych na poziomie eksperckim.

  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania oraz delegowania zadań.

  • Umiejętność motywowania podległych pracowników i planowania pracy zespołu.

  • Orientacja na efektywność procesu obiegu dokumentów i procesów księgowych w tym ich automatyzacji.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz prezentacji argumentów.

  • Umiejętność podejmowania decyzji, również pod presją czasu.

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania.

  • Znajomość rozliczeń transakcji w obrocie zagranicznym.

  • Biegła obsługa programu MS Excel.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wyczucie biznesowe.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość programu Enova

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

  • Rynkowe wynagrodzenie.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Dofinansowanie Benefit Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy