Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa / Główny księgowy

FIRMA UNICARDIA SPECJALISTYCZNE CENTRUM LECZENIA CHORÓB SERCA I NACZYŃ & UNIMEDICA SPECJALISTYCZNE C

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i przepisami ustawy o rachunkowości

  • Rozliczanie umów

  • Sporządzanie list płac wraz z weryfikacją wynagrodzeń

  • Odpowiedzialność za przygotowanie sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PIT)

  • Doskonalenie i optymalizacja procesów w celu podniesienia wartości przedsiębiorstwa

  • Przygotowywanie okresowych sprawozdań, analiz i zestawień na potrzeby Zarządu

  • Współpraca z Bankami, Towarzystwami Leasingowymi, Funduszami, Urzędami Skarbowymi, Głównym Urzędem Statystycznym

  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy Zespołu Rejestracji w zakresie finansowo-rozliczeniowym

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra praktyczna i aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego

  • Doświadczenie księgowe z wykształceniem ekonomicznym lub prawniczym

  • Znajomość programu Comarch Optima lub Enova oraz praktyczna znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel

  • Umiejętność prowadzenia całego zespołu

  • Sumienność, dokładność, rzetelność i terminowość

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B (preferowany)

  • Elastyczny czas pracy - firma czynna jest w godzinach 7-22 (praca zmianowa)

  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

  • Możliwość korzystania z usług medycznych bezpłatnie

  • Możliwość korzystania z badań diagnostycznych bez marży, 10% rabatu dla członków najbliższej rodziny

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy