Logo Pracuj.pl

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,
  • Sporządzenie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
  • Sporządzanie analiz finansowych, zestawień i sprawozdań na potrzeby Zarządu Spółki,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz naliczanie podatków (CIT, VAT, PIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych - min. INTRASTAT
  • Koordynacja optymalizacji procesów księgowych w firmie,
  • Zarządzanie podległym zespołem i współpraca z innymi działami,
  • Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym,
  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów,
  • Pełna współpraca z organami oraz instytucjami zewnętrznymi – US, banki, instytucje finansujące, ubezpieczyciele, audytorzy, GUS,
  • Przygotowywanie wniosków leasingowych, sprawozdań kwartalnych do banku i innych, dokumentów wynikających z umów kredytowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w branży retail / e commerce / B2B,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości,
  • Praktyczna znajomość ustaw o rachunkowości,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych z zakresu VAT, IT, PIT,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności programu Excel,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • Znajomość systemów finansowo – księgowych (mile widziane Comarch ERP XL),
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę B2B na preferencyjnych warunkach (zwrot kosztów z tym związanych) lub UoP
  • sprzęt potrzebny do pracy (komputer, telefon)
  • atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio, PRM i YesSport)
  • premie kwartalne
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i szybkiego rozwoju

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

FTG, a właściwie Fashion Trends Group to spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport oraz SneakerStudio. Oba brandy łączy zamiłowanie do sportowego stylu oraz jego wypadkowej - casualu. Jesteśmy jednym z liderów w branży multibrandowych, specjalistycznych sklepów lifestyle oraz wiodących sneakerstore w Polsce. Działamy na rynku od 2007 roku.

Główna Księgowa / Główny Księgowy, Kraków