Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/Główny Księgowy

OTS-IP sp. z o.o.

4 0007 000 brutto / mies.
  • Kapelanka 26, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Kapelanka 26

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (w tym fakturowanie, zobowiązania, raport kasowy, przelewy bankowe, wyciągi bankowe, rozliczanie wynagrodzeń),

  • Uzgadnianie i rozliczanie rozrachunków, kontakty z kontrahentami

  • Prowadzenie rozliczeń z US, sporządzanie deklaracji podatkowych wymaganych przepisami prawa podatkowego (w tym: CIT, PIT, VAT)

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu

  • Prowadzenie kadr i płac

  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (między innymi US, GUS)

  • Organizacja właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównej lub samodzielnej księgowej/księgowego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz pozostałych przepisów niezbędnych do realizacji obowiązków

  • Wykształcenie kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia,

  • Znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • Mile widziana obsługa systemu FK-Enova

  • Odpowiedzialność, dokładność, motywacja i chęć do pracy

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Atmosferę współpracy

O nas

Firma Projektowa OTS-IP Sp. z o. o. świadczy kompleksowe usługi projektowe, sprawowanie nadzorów autorskich i inwestorskich. Jesteśmy cenioną i solidną marką działającą na rynku od 2001 roku.

Obecnie nasi projektanci to specjaliści wszystkich branż, posiadający stosowne uprawnienia do projektowania, kierowania robotami oraz ich nadzorowania.