Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Pracuj.pl dla Firm

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji księgowej.

  • Nadzór nad wszystkimi księgowymi, podatkowymi i finansowymi aspektami działalności spółki.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań.

  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi (US, GUS, banki i inne) oraz ścisła współpraca z biegłym rewidentem.

  • Odpowiedzialność za automatyzację i usprawnianie procesów księgowych i wdrożenie systemu ERP.

  • Wsparcie kierownictwa firmy w zakresie rozwiązań księgowych, finansowych i podatkowych.

  • Zarządzanie zespołem księgowo-kadrowym (10 osób).

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Głównej/go Księgowej/go w firmie (najchętniej produkcyjnej) podlegającej obowiązkowi badania sprawozdania finansowego.

  • Znajomość przepisów podatkowych, przepisów z dziedziny rachunkowości i prawa autorskiego.

  • Doświadczeniu w skutecznym usprawnianiu i automatyzowaniu procesów księgowych.

  • Doświadczeniu w zarządzaniu zespołem.

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Zdolności analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów.

  • Pro-biznesowe nastawienie i samodzielność.

Mile widziane

  • Znajomość programu MS Dynamics NAV.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B.

  • Karta Multisport, lunchpass, opieka medyczna.

  • Dodatkowe 2 dni wolne.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Miejsce parkingowe.

  • Rabaty na książki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą