Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

InterKadra Sp. z o.o.

  • Wielicka 50, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Wielicka 50

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości;

  • zarządzanie podległym zespołem;

  • kompleksowa obsługa rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych z zakresu JPK-VAT, CIT, podatek u źródła, ceny transferowe;

  • rozwój systemu finansowego oraz automatyzacja procesów;

  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego Spółki;

  • bieżąca analiza i rozliczanie kont rozrachunkowych;

  • zarządzanie ryzykiem podatkowym w tym współpraca z doradcami podatkowymi oraz prawnikami;

  • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów;

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, dyrektora finansowego, banków oraz instytucji zewnętrznych takich jak: US, ZUS, GUS,NBP;

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - ekonomia, finanse, rachunkowość;

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • znajomość przepisów oraz praktyczne doświadczenie w ich zastosowaniu - ustawa o rachunkowości, prawo podatkowe, standardy rachunkowości;

  • profesjonalne kwalifikacje zawodowe będą atutem;

  • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązków.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość długotrwałej współpracy;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;

  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop;

  • pakiet współfinansowanych benefitów: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karta Multisport;

  • dużą swobodę przy realizacji zadań;

  • bardzo dobrą atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy