Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/Główny Księgowy

CRAFT PARTNER sp. z o.o.

  • Wodna 6, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wodna 6

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości 2 spółek z o.o. i 4 JDG z sektora budowlanego oraz rozliczeń podatkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji CIT, VAT, PIT

  • Nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych oraz poprawnością ich rozliczenia

  • Kontrola ewidencji, obiegu i archiwizacji dokumentów księgowych

  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych

  • wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Główny Księgowy/Główna Księgowa

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość)

  • Znajomość programu finansowo-księgowego OPTIMA

  • Samodzielność w działaniach, podejmowaniu decyzji, terminowość

  • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów realizowanych na terenie UE

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Craft Partner to profesjonalne i doświadczone brygady montażowe

Specjalizujemy się w kompleksowym montażu elewacji wentylowanych, fasad aluminiowych słupowo-ryglowych

i modułowych. Dodatkowo montujemy ogrody zimowe, każdego rodzaju przeszklenia, okna, balustrady oraz żaluzje.