Oferta pracy

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w zakresie pełnej księgowości, zgodnie z przepisami prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Ewidencjonowanie, księgowanie, rozliczanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Prowadzenie rejestru Środków Trwałych i innych ewidencji pomocniczych

  • Zapewnienie terminowego i efektywnego procesu zamknięciami miesiąca

  • Udział w raportowaniu na potrzeby GUS

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami i organami podatkowymi (US, GUS, banki)

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie zestawień finansowych na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość programu Comarch ERP OPTIMA – warunek konieczny

  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub Samodzielnego Księgowego

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość bieżących przepisów podatkowych i księgowych

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność i sumienność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę

  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe

  • Pakiet świadczeń socjalnych