Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Borg Automotive sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie raportów do GUS, NBP oraz innych wymaganych prawem,

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,

  • odpowiedzialność za zgodność działań finansowych firmy z obowiązującymi przepisami prawnymi,

  • zarządzanie zespołem księgowym,

  • współpraca z audytorem zewnętrznym,

  • współpraca przy sporządzaniu comiesięcznego raportu dla Grupy.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako Samodzielny Księgowy/ Księgowa, Główna Księgowa/Główny Księgowy,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjnej,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,

  • znajomość programu AX Dynamics – mile widziane,

  • znajomość narzędzi MS Office (w szczególności MS Excel),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności ustalania priorytetów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, międzynarodowej firmie,

  • szeroki wachlarz dodatkowych benefitów,

  • możliwość rozwoju oraz szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • premie lojalnościowe

  • nagrody jubileuszowe

  • program pomysłów pracowniczych

  • nastawienie na rozwój - rekrutacje wewnętrzne

  • programy szkoleniowe

  • bezpłatny transport do pracy

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Borg Automotive sp. z o.o.

Jesteśmy liderem działającym na europejskim rynku wtórnym branży motoryzacyjnej w zakresie rozwoju i dystrybucji regenerowanych części samochodowych.

Nasz kapitał jest w 100% duński.

Działamy od 30 lat na terenie Polski.

Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Wierzymy, że dostarczając zrównoważone rozwiązania motoryzacyjne zapewniamy naszym klientom najlepsze doświadczenia we współpracy.

Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie.

Przewiń do profilu firmy