Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Jaszpol

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki/spółek z branży motoryzacyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • udział w tworzeniu oraz realizacja strategii finansowo-księgowej firmy,

  • zapewnienie prawidłowości, terminowości i zgodności sprawozdań opracowanych na zewnątrz i dla władz spółki/spółek,

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do GUS,

  • bieżące raportowanie na potrzeby Zarządu i banków,

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w obszarze księgowym, w tym min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego,

  • Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Ministra Finansów, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,

  • praktyczna znajomość prowadzenia ksiąg rachunkowych- pełna księgowość,

  • mile widziane doświadczenie nabyte w branży motoryzacyjnej,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowany kierunek: rachunkowość,

  • znajomość i praktyczne stosowanie ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego (VAT, CIT, PIT),

  • znajomość problematyki dotyczącej cen transferowych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętności zarządzania zespołem,

  • nastawienie na osiąganie celów oraz podnoszenia kompetencji,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej,

  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w ambitnym i kompetentnym zespole,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,

  • dodatkowe benefity w tym pakiet medyczny i karty sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jaszpol

Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodowym z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży.

Każdego dnia rozwijamy nasze umiejętności z zakresu obsługi klienta, poszerzamy naszą wiedzę, aby wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów i Pracowników. Działamy dla ludzi i z ludźmi.

Jesteśmy cenieni przez Pracowników i Klientów za otwartość, przyjazną atmosferę i doskonałą jakość obsługi.

Przewiń do profilu firmy