Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Conte Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki,
  • Prowadzenie administracji kadrowo - płacowej dla firmy zatrudniającej do 20 pracowników (ZUS, PIT4; PFRON; PPK),
  • Terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych, zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,
  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, podatki lokalne )  oraz sprawozdawczości GUS,
  • Współpraca z instytucjami finansowymi, bankami  i firmą audytorską,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych firmy,
  • Współpraca z Urzędem Skarbowym i organami kontroli,
  • Raportowanie optymalizacji kosztów działalności,
  • Nadzór nad pracą działu księgowości, w tym :
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych zgodnie z obowiązującym planem kont,
  • Bieżąca kontrola zapisów na kontach kosztowych i rozrachunkowych
  • Współpraca wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na stanowisku Główna Księgowa,
  • Wykształcenie średnie/wyższe w zakresie rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i z zakresu rachunkowości.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania 1C
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy,( dokładność , terminowość),
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i finansowego w zakresie rachunkowości, podatków, prawa pracy.

Oferta Klienta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w oparciu umowy o pracę
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie od zaraz

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne