Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Łódź, Piotrków Trybunalski, Kruszów (pow. łódzki wschodni), łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DIASPOLIS Sp. z o.o. Sp. k.

    Diaspolis  jest jedną z wiodących firm w  przetwórstwie ziaren dla przemysłu piekarniczego w Europie.

    Obecnie firma przeniosła się do nowego zakładu produkcyjnego w Kruszowie koło Łodzi i poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Kruszów (pow. łódzki wschodni)

    Opis stanowiska

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
    • prowadzenie rozliczeń podatkowych (CIT, PIT, VAT),
    • nadzór nad prawidłowym, kompletnym i terminowym zamykaniem okresów sprawozdawczych,
    • przygotowanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków, oraz instytucji zewnętrznych (GUS, US),
    • odpowiedzialność za politykę rachunkowości,
    • obsługa w zakresie kadr i płac,
    • optymalizacja procesów księgowych

    Wymagania

    • doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,
    • uprawnienia do pracy na stanowisku Głównego Księgowego,
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość aktualnego prawa bilansowego, podatkowego i prawa pracy,
    • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, komunikatywność,
    • znajomość zagadnień z zakresu WNT, WDT, odpraw celnych

    Oferujemy

    • pracę w rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Diaspolis Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzgowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    • Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    • 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Diaspolis Sp. z o.o. Sp. k. z siedziba w Rzgowie, 95-030 ul. Tuszyńska 66B
    • 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zatrudniania i przyznawania świadczeń socjalnych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    • 3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub przyznawania świadczeń socjalnych
    • 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 50 lat
    • 5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do cofnięcia zgody
    • 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    • 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.