Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Symfonia sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rozwój i koordynację pracy zespołu księgowego

  • nadzór nad polityką rachunkowości Grupy Kapitałowej, sprawozdawczością statutową (MSSF) spółki i spółek zależnych oraz konsolidacją

  • odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczenia podatkowe

  • raportowanie na potrzeby Zarządu, sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych

  • koordynowanie procesu miesięcznego i rocznego zamknięcia ksiąg

  • kontrola merytoryczna nad procesami księgowymi i ich zgodnością z procedurami obowiązującymi w dziale księgowym - audyt wewnętrzny, kontrola prawidłowości obiegu dokumentów księgowych w firmie

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, radcowie prawni, doradcy podatkowi, NBP, banki, US, GUS)

  • optymalizacja procesów i procedur księgowych

  • integracja procesów finansowych przejmowanych spółek

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych według MSSF

  • samodzielność w działaniach i podejmowaniu decyzji, terminowość i wysokie standardy pracy

  • bieżąca znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce (zwłaszcza VAT, CIT, Transfer Pricing)

  • biegła znajomość Pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzanie)

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, planowaniu i kontroli realizacji pracy

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia

  • doświadczenie związane z systemami klasy ERP będzie atutem

To oferujemy

  • nagrodę za 14-dniowy urlop

  • stabilne zatrudnienie w spółce o jasnej strategii w kierunku produktów w chmurze

  • możliwość działania w wolontariacie i społecznej odpowiedzialności biznesu

  • dofinansowanie do nauki, studiów

  • możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych Spółki liczącej ponad 400 osób

  • możliwość rozwoju wewnętrznego w ramach spółek z Grupy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

wstępny wywiad telefoniczny

2

finalna rozmowa - zdalna lub bezpośrednia

3

decyzja / oferta

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami.

Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Przewiń do profilu firmy