Logo Pracuj.pl

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Sabat sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości spółki
  • monitorowanie kosztów i przychodów spółki
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PCC, podatek od nieruchomości i inne)
  • sporządzanie sprawozdawczości do GUS
  • sporządzanie kwartalnych bilansów i rachunków zysków i strat
  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego
  • raportowanie danych finansowych do Zarządu i Rady Nadzorczej spółki
  • monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • zarządzanie i nadzorowanie pracy osób zatrudnionych w księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie atutem)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i podatków
  • umiejętność sporządzania bilansów i sprawozdań finansowych
  • znajomość programów finansowo-księgowych (znajomość Comarch OPTIMA będzie atutem)
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • odpowiedzialność, systematyczność, skrupulatność, rzeczowość

Główna Księgowa / Główny Księgowy, Lublin