Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

HELLO POLAND sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
5 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Peowiaków 6, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Peowiaków 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie spraw księgowych przydzielonych firm

  • Okresowe przygotowywanie sprawozdań dla klientów i instytucji

  • Kwalifikacja podatkowa i rachunkowa kosztów

  • Księgowanie dokumentów oraz sprawdzanie poprawności rachunkowej

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Zgłoszenia ZUS i VAT

  • Przygotowywanie dokumentacji i deklaracji podatkowych VAT, JPK, CIT, PIT oraz innych

  • Rozliczanie WDT i WNT

  • Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym,

  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • Zamknięcie okresu i roku obrotowego

  • Pełna współpraca z organami podatkowymi oraz instytucjami zewnętrznymi – US, GUS

  • Współpraca i reprezentowanie firmy przy kontrolach podatkowych.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki ekonomiczne)

  • Doświadczenie w księgowości (preferowane w biurze rachunkowym)

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia KPiR i KH

  • Umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT

  • Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego

  • Monitorowanie zmian w przepisach i odpowiednie dostosowanie sposobu funkcjonowania spółki do obowiązujących przepisów

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań do GUS, NBP oraz INTRASTAT

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność oraz komunikatywność

  • Mile widziane osoby młode, chcące rozwijać swoje umiejętności zawodowe w zakresie księgowości

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów / rachunkowości

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w pracy w księgowości (Księga Główna), biurze rachunkowym, doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Możliwość dopasowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb

  • Nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej, CMR,)

  • Biuro w centrum Lublina

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia wewnętrzne

  • Umowę B2B, możliwość pracy zdalnej

O nas

Firma Hello Poland, zajmująca się otwarciem oraz kompleksową obsługą przedsiębiorstw z zagranicy, zatrudni doświadczoną i samodzielną osobę na stanowisko Główna Księgowa/ Główny Księgowy.