Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

WALMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Zygmunta Krasińskiego 2

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie księgowością

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego

  • Zapewnienie poprawności i terminowości sprawozdawczości statutowej, podatkowej i prawnej (obowiązek raportowania do US, NBP, GUS, inne)

  • Monitorowanie zmian w krajowym prawie podatkowym oraz informowanie i koordynowanie zmian

  • Ścisła współpraca z działem kadrowo-płacowym

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu

  • Reprezentacja Spółki przed jednostkami kontroli finansowo-podatkowej

  • Weryfikacja dokumentacji księgowej i umów pod względem rozliczeń bilansowych i podatkowych

  • Odpowiedzialność w zakresie nadzoru oraz aktualizacji polityki rachunkowości, procedur w obszarze obiegu dokumentów

  • Pełna kontrola prawidłowości zapisów księgowych i podatkowych, zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

  • Aktualizowanie i dopasowanie planu kont do potrzeb controllingowych i raportowania zarządczego

  • Panowanie nad sprawami podatkowymi firmy w zakresie podatku CIT, podatku u źródła, cen transferowych, VAT

  • Czuwanie nad prowadzeniem pełnego rachunku kosztów

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych na podstawie obowiązujących przepisów prawa

  • Kompleksowa koordynacja procesów zamknięcia miesiąca i roku, odpowiedzialność za jego płynny przebieg i terminowe zakończenie, tworzenie rezerw i odpisów aktualizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse i Rachunkowość lub pokrewne)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości/ księgowości (pełna księgowość)

  • Zaawansowany Excel

  • Zdolności analityczne i matematyczne, biegła znajomości finansów, zrozumienie ekonomii oraz mechanizmów rynkowych

  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o rachunkowości, Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych i bieżących zmian podatkowych

  • Certyfikat Biegłego Rewidenta / Doradcy Podatkowego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w kierowaniu i motywowaniu zespołu

  • Umiejętności szerszej analizy procesów biznesowych

  • Doskonałe zdolności komunikacji i przekazywania informacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Benefity w postaci możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do programu MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Firma wykonuje zewnętrzne sieci sanitarne na terenie całego kraju. Pracujemy w systemie "zaprojektuj-wybuduj". Realizujemy bardzo ciekawe projekty. Nasze Inwestycje to głównie wielkopowierzchniowe hale magazynowe. Współpracujemy z renomowanymi kontrahentami.

www.walmar.pl

Przewiń do profilu firmy