Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa/Główny księgowy

NIEDŹWIEDŹ-LOCK SPÓŁKA Z O.O. O firmie

  • Przemysłowa 6
    Luboń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

NIEDŹWIEDŹ-LOCK SPÓŁKA Z O.O.

Przemysłowa 6

Luboń

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy Niedźwiedź-Lock Spółka zo.o. informujemy, że obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko Główna księgowa / Główny księgowy .

Oferujemy perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie produkcyjno-handlowo-usługowej z ponad trzydziestoletnią tradycją. Będziesz mieć okazję pracować w zespole specjalistów, co dalej możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności oraz zdobycia nowego, praktycznego doświadczenia.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
  • realizacja polityki rachunkowości oraz sprawozdawczość zgodna z polskim prawem
  • bieżąca kontrola prawidłowości zapisów księgowych
  • sporządzanie sprawozdań oraz raportów na potrzeby organów Spółki, terminowe wyliczanie zaliczek pdop, oraz sporządzanie deklaracji CTI, IFTR, VAT, sprawozdawczość GUS
  • sporządzanie bilansu, rachunków zysków i strat
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
  • sporządzanie sprawozdań oraz raportów na potrzeby zarządu
  • udział w procesach księgowych związanych z zamykaniem okresów sprawozdawcych
  • współpraca z biegłym rewidentem, organami podatkowymi, bankami i innymi instytucjami
  • nadzór nad przechowywaniem i zabezpieczeniem dokumentacji finansowo-księgowej
  • nadzór nad inwentaryzacją

Wymagania:

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki:rachunkowość, finanse
  • doświadczenie w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych
  • praktyczna znajomość o VAT, doświadczenie w sporządzaniu deklaracji JPK V7M
  • znajomość obsługi systemów księgowych Symfonia ERP(Finanse i księgowość, Handel, Kadry i płace, Środki trwałe) oraz Mała księgowość, Płatnik ,Word, Exel
  • znajomość zagadnień dotyczących gospodarki materiałowej, inwentaryzacji, kosztów wytworzenia, rozliczeń produkcji
  • znajomość zagadnień dotyczących wewnątrzwspólnotowych dostaw i nabyć oraz rozliczeń walutowych
  • znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania zakładów pracy chronionej, zatrudnienia osób niepełnosprawnych, dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych, sprawozdawczości ZPCHR
  • umiejętność sporządzania deklaracji na podatek dochodowy od nieruchomości
  • znajomość zagadnień dotyczących rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów
  • naliczanie i księgowanie wynagrodzeń, PPK
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • weryfikacja faktur pod względem rachunkowym i podatkowym
  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz ich stosowanie

Oferujemy:

  • umowa o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • szacunek dp pracownika i efektywnej pracy
  • przejrzyste zasady wynagradzania
  • miła i przyjazna atmosfera w zespole
  • dużą samodzielnością
  • praca w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku i dużych perspektywach rozwojowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne