Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

ART Płakowice

  • Nowy Świat 2, Lwówek Śląski
    Lwówek Śląski, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Nowy Świat 2

Lwówek Śląski

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego,

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont,

  • Realizacja strategii finansowej spółki,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i innych sprawozdań dla organów zewnętrznych,

  • Bieżąca analiza i uzgadnianie ksiąg księgi głównej,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego lub doświadczenie i wiedza pozwalające na ubieganie się o wyżej wymienione stanowisko,

  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów,

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP/FI,

  • doświadczenie w firmie z branży produkcyjnej,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Hybrydowy system pracy – zakres do uzgodnienia,

  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, imprezy integracyjne,

  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS (pomoc materialna, wczasy pod gruszą, wypoczynek dzieci i młodzieży, pływalnia itp.)

Aplikacje zawierające CV w języku polskim prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną należącą do ART Gruppe, która od ponad 60 lat odnosi sukcesy na rynku w obszarach związanych z elektrotechniką, mechatroniką i obróbką blachy. W Lwówku Śląskim jesteśmy obecni od ponad 25 lat.

Przewiń do profilu firmy