Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

DRUKARNIA PIGA. PL sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych dla dwóch spółek Polskich (+ jedna w budowie),

  • współpraca z biurami rachunkowymi prowadzącymi księgi rachunkowe spółek zagranicznych (biura polskojęzyczne),

  • rozliczenia spółek zagranicznych do VAT w Polsce,

  • organizacja i nadzorowanie pracy podległego zespołu (5 osób),

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości spółki,

  • nadzorowanie księgowania wszelkich operacji gospodarczych,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • koordynacja procesu zamknięcia okresów rozliczeniowych (miesięcznych, kwartalnych),

  • uzgadnianie obrotów i sald na kontach,

  • kontrola kosztów firmy,

  • nadzorowanie i wdrażanie zmian w przepisach podatkowych zgodnie z polityką firmy,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, banki),

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • kontrola przepływów finansowych,

  • inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizujących procesy księgowe.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości,

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej (dużym atutem będzie doświadczenie w branży e-commerce),

  • posiadasz doświadczenie w kwestiach dotyczących rozliczania portfeli elektronicznych, operujących na różnych walutach,

  • dobrze znasz i prawidłowo interpretujesz przepisy podatkowe oraz ustawę o rachunkowości,

  • cechujesz się analitycznym umysłem, jesteś skrupulatny/-a, rzetelny/-a i nastawiony/-a na realizację wyznaczonych celów,

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • praktycznie znasz program księgowy SUBIECT oraz OPTIMA,

  • potrafisz samodzielnie podejmować trafne decyzje i nie boisz się nowych wyzwań,

  • znasz język angielski (mile widziane).

To oferujemy

  • umowę o pracę, w firmie znajdującej się w fazie intensywnego wzrostu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w zespole, który jest nastawiony na wdrażanie zmian,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • kartę multisport i ubezpieczenie grupowe,

  • niezbędne narzędzia pracy.

DRUKARNIA PIGA. PL sp. z o.o.

Drukarnia PIGA.pl Sp. z o.o., to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w projektowaniu i wytwórstwie artykułów dekoracji wnętrz oraz druku akcydensowym. Szeroko rozbudowane kanały sprzedaży, własny park maszynowy, wykwalifikowany personel oraz doskonała jakość produktów i obsługi, pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mamy przyjemność eksportować produkty do przeróżnych zakątków świata, a nasze artykuły dekoracyjne rozświetlają wnętrza m.in. w USA, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, czy Japonii.

Nasze przedsiębiorstwo w 2020 roku, zostało wyróżnione w rankingu Financial Times 1000, jako jedno z najszybciej rozwijających się w Europie!

Przewiń do profilu firmy