Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

FINKER

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych spółki/spółek - w zależności od wielkości i potrzeb naszych klientów,

  • sporządzanie i podpisywanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, PCC i plików JPK,

  • zamykanie ksiąg,

  • analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych,

  • księgowanie faktur zakupowych (AP) i sprzedażowych (AR), RMK, WNT, WDT, import usług i towarów, gospodarka magazynowa,

  • weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym,

  • rozliczanie delegacji,

  • księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych i rozliczeń płatności,

  • przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP,

  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,

  • tworzenie raportów i zestawień,

  • kontakt z klientami i utrzymywanie z nimi dobrych relacji; odpowiadanie na zapytania klientów,

  • wsparcie merytoryczne i mentalne członków zespołu,

  • zarządzanie pracą zespołu.

Nasze wymagania

  • szeroka wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,

  • min. 2-3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/rachunkowość itp.; i/lub kursy w SKwP),

  • bycie na bieżąco ze zmianami w przepisach – świetnie, jeśli za nimi nadążasz, śledzisz je i analizujesz,

  • doświadczenie w systemie Sage Symfonia lub enova365, ale jeśli znasz np. Optimę/SAP i masz lekkość z nowymi systemami

  • pożądane cechy: odpowiedzialność, dokładność, stawianie na wyzwania i rozwój,

  • umiejętność przekazywania wiedzy, delegowania zadań, motywowania zespołu,

  • rozwinięte kompetencje interpesronalne, w szczególności zdrowej komunikacji,

  • ogarnięcie technologiczne - jako dodatkowy atut potraktujemy znajomość Saldeo Smart (lub pokrewnych), środowiska GSuit (Google Workspace).

To oferujemy

  • pracę w firmie stawiającej nie na ilość, a na jakość usług,

  • obecnie potrzebujemy dwóch osób na stanowisko GK w różnych zespołach, które są dedykowane większym klientom (grupy spółek), branża OZE oraz prywatne szkolnictwo,

  • wsparcie przełożonego (CFO), doradcy podatkowego, pozostałych głównych i samodzielnych księgowych – traktujemy siebie po partnersku; szukamy rozwiązań, a nie winnych :),

  • pracę w niedużej firmie (~ 30 osób), gdzie masz realny wpływ na rozwój firmy,

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B - to zależy od Ciebie),

  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i kompetencji,

  • balans między życiem prywatnym a zawodowym - pracujemy od poniedziałku do piątku i gwarantujemy elastyczny czas pracy (8h/dzień; rozpoczęcie między 8:00 a 10:00),

  • elastyczne miejsce pracy (możesz pracować nawet 100% zdalnie po okresie wdrożenia, hybrydowo lub stacjonarnie w naszym biurze – w kamienicy na Śródmieściu, przy ulicy Wilczej 71; w niektórych zespołach czasem jest konieczność odwiedzin w siedzibie Klienta),

  • rozwój - codzienny, ale i dofinansowanie do szkoleń,

  • przyjazny proces wdrożenia, staramy się minimalizować stres nowej osoby,

  • wyjścia integracyjne i wspólne firmowe lunche - kilka razy w roku,

  • zdrowa, luźna atmosfera i brak dress code’u - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

FINKER

Od początku pandemii zatrudniliśmy 16 nowych osób i już wiemy, że w 3-4 kwartale roku będziemy powiększać zespoły księgowe o kilka osób - tworzymy nowe stanowiska :)

Relacje, szacunek, jakość i usprawnianie procesów - to nasze mocne strony.

Dbamy o finanse i księgowość naszych klientów w szerokim zakresie - prowadzimy pełną księgowość, służymy radą w kwestiach podatkowych, obsługujemy kadry i płace, budujemy modele finansowe, tworzymy analizy i raporty kontrolingowe, pełnimy funkcję dyrektora finansowego oraz realizujemy procesy rekrutacyjne do działów finansowo-księgowych naszych klientów.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.finker.pl - zapraszamy :)

Przewiń do profilu firmy

Więcej informacji o procesie rekrutacji znajdziesz na naszej stronie: