Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

U Jędrusia

U Jędrusia

306

Morawica (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z Ustawą o rachunkowości

  • Nadzór i odpowiedzialność za rzetelność, prawidłowość oraz terminowość procesów finansowo-księgowych, a w szczególności w obszarach gospodarki magazynowej, środków trwałych, należności, zobowiązań, projektów z obszaru pomocy publicznej. Dodatkowo, potwierdzanie sald oraz rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy

  • Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego Spółki

  • Comiesięczne zamykanie ksiąg rachunkowych oraz comiesięczne przygotowywanie RZIS, bilansu oraz Rachunku Przepływów Pieniężnych (kwartalnie). RZIS i Bilans powinny być generowane z systemu finansowo-księgowego

  • Sporządzanie sprawozdań oraz nadzór nad rozliczaniem projektów, w tym finansowanych lub współfinansowanych ze środków publicznych oraz w ramach regionalnej pomocy publicznej, tj. SSE

  • Tworzenie i modyfikowanie planu kont, kontrola uprawnień do kont i czystością zapisów na nich. Informowanie o nowo założonych kontach

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych z zakresu JPK-VAT, CIT, podatek u źródła, ceny transferowe

  • Zarządzanie ryzykiem podatkowym oraz monitorowanie zmian w zakresie prawa podatkowego i UoR, w tym współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami w zakresie rozwiązywania bieżących problemów księgowych

  • Nadzór nad przestrzeganiem w Spółce regulacji prawnych o charakterze podatkowym, jak i również realizacją obowiązków sprawozdawczych i informacyjnych wynikających z przepisów prawa

  • Nadzorowanie współpracy z organami podatkowymi, w szczególności w przypadku wszczęcia przez organy podatkowe kontroli podatkowej lub przeprowadzenia czynności sprawdzających

  • Współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

  • Współpraca z bankami, audytorami i biegłymi rewidentami

Nasze wymagania

  • Minimum 3-4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego/Głównego Księgowego,

  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: finanse lub rachunkowość),

  • Znajomość przepisów oraz praktyczne doświadczenie w ich zastosowaniu - ustawa o rachunkowości, prawo podatkowe,

  • Uprawnienia biegłego rewidenta lub ACCA,

  • Rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków oraz kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań,

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej - wymagane,

  • Znajomość systemów klasy ERP.

To oferujemy

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Współpraca z otoczeniem biznesowym

  • Pakiet benefitów – dofinansowanie karty MultiSport, opieka medyczna Medicover, grupowe ubezpieczenie PZU, paczki okolicznościowe na Święta, zniżki na produkty firmowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Zgrany i przyjazny zespół

  • Finansowa nagroda roczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

U Jędrusia

„U Jędrusia” Sp. z o.o. to wiodący producent gotowych dań obiadowych współpracujący w większością sieci handlowych w Polsce i Europie. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do naszego zespołu liczącego ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy