Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa - Główny księgowy

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o. o.O firmie

15 00020 000 brutto / mies.
  • Mościbrody (pow. siedlecki), Siedlce

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości (podatki i rachunkowość) z branży produkcyjnej i handlowej w Zakład Mięsny „Mościbrody” Spółka z o.o. i Zakład Drobiarski w Stasinie Spółka z o.o.

  • prowadzenie rachunkowości zarządczej

  • organizacja i koordynacja pracy zespołu księgowego w tym nadzór i analiza zapisów księgowych

  • kontrola poprawności księgowań ostateczna kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, JPK i innych obowiązujących)

  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • sporządzanie raportów finansowych oraz raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu oraz do instytucji zewnętrznych: banki, GUS, NBP

  • sporządzanie sprawozdań skonsolidowanych

  • kształtowanie polityki rachunkowości spółki, udział w tworzeniu procedur, regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych

  • współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi, kontakty z US

  • optymalizacja pracy zespołu księgowego wdrażanie usprawnień

  • współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku

  • doświadczenie w zakresie księgowości spółki z o.o.

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie rachunkowości

  • znajomość przepisów podatkowych i z zakresu rachunkowości

  • dobra znajomość przepisów księgowych i podatkowych dotyczących rozliczania faktur zagranicznych

  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności EXCEL

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • zdolności analityczne

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy

  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • preferujemy zatrudnienie na kontrakt bądź na podstawie umowy o pracę

  • stabilność zatrudnienia

  • wynagrodzenie na poziomie 15.000- 20.000 brutto

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o. o.

Zakład Mięsny „Mościbrody” Spółka z o.o. i Zakład Drobiarski w Stasinie Spółka z o.o. to firmy z tradycjami.

Swoją siedzibę mamy w Mościbrodach na Mazowszu w okolicy Siedlec.

Przewiń do profilu firmy