Oferta pracy

Główna Księgowa - Główny Księgowy

HR PARTNER - Agencja Doradztwa PersonalnegoO firmie

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami (Sp. z o.o.)

  • zarządzanie obszarem Księgowości

  • księgowanie i weryfikacja wyciągów bankowych, faktur zakupowych i sprzedażowych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych i informacji podatkowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym, prowadzenie kompleksowe kadr i płac

  • monitorowanie oraz stosowanie zmian w przepisach

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT)

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

  • obsługa transakcji zagranicznych

  • ewidencja środków trwałych w tym transportu, maszyn

  • tworzenie, wdrażanie, aktualizowanie oraz optymalizowanie procedur związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obszaru księgowego

  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe/ średnie kierunkowe

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość prawa podatkowego oraz zagadnień rachunkowych

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • biegła znajomość MS Office w szczególności Excel

  • znajomość prawa podatkowego w UE

  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

  • samodzielne stanowisko

  • możliwość rozwoju, szkolenia, kursy

HR PARTNER - Agencja Doradztwa Personalnego

Rekrutację prowadzimy dla firmy, która od ponad 15 lat produkuje rolety, żaluzje, zatrudnia około 100 osób. Produkty naszego klienta są eksportowane do Danii.

Miejsce pracy: Połajewo (pow. czarnkowsko-trzcianecki)

Przewiń do profilu firmy