Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

FIRMA POLIGRAFICZNO-INTROLIGATORSKA "UDZIAŁOWIEC" sp. z o.o.

  • Olsztyn (pow. częstochowski)

    Olsztyn (pow. częstochowski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie wyciągów

  • dekretowanie faktur kosztowych oraz wprowadzanie ich do systemu

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

  • sporządzanie sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych)

  • uzgadnianie rejestrów VAT

  • uzgadnianie list płac

Nasze wymagania

  • znajomości ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,

  • obsługi komputera

  • doświadczenia i znajomości specyfikacji Zakładu Pracy Chronionej (PFRON, SOD, de minimis)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności

  • udział w szkoleniach i kursach

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Nasza firma poligraficzno-introligatorska działa na rynku od ponad 25 lat. Zatrudnia około 100 pracowników. Dysponuje nowocześnie wyposażoną przygotowalnią offsetową z cyfrową naświetlarką CTP, maszynami do druku cyfrowego i offsetowego oraz nowoczesnymi maszynami i urządzeniami introligatorskimi. Specjalizuje się również w: tłoczeniach suchych i barwnych oraz foliowaniu i lakierowaniu UV. Mamy największy potencjał produkcyjny spośród wszystkich tego typu firm w regionie częstochowskim. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę – rozszerzamy asortyment. Podstawową częścią działalności „Udziałowca” jest produkcja na potrzeby urzędów, firm, biur, wyższych uczelni i szkół. Od początku swego istnienia firma słynie w Polsce jako czołowy producent kalendarzy. Produkujemy dla największych w kraju sieci handlowych (Partner XXI, Biuro Plus), Wydawnictw Akcydensowych, Central Zaopatrzenia Szkół, a także dla: Komendy Głównej Policji i Straży Granicznej, Komend Wojewódzkich Policji, Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Miast oraz ponad 90 wyższych uczelni (m. in. Uniwersytetów: im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Jagiellońskiego w Krakowie, Śląskiego, Wrocławskiego, im. M. Curie Skłodowskiej w Lublinie, Rzeszowskiego, Szczecińskiego, Opolskiego oraz wielu Politechnik i Akademii).