Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa / Główny księgowy

Kocot Kids Magdalena Kocot

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bolesława Chrobrego 17

Opole

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych firmy zajmującej się produkcją i eksportem na rynki zagraniczne

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,

  • księgowanie i weryfikacja operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości

  • sporządzanie sprawozdań oraz nadzór nad rozliczaniem projektów unijnych

  • weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym

  • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

  • zarządzanie pracą 3- osobowego zespołu księgowego

  • inne obowiązki niezbędne do realizacji celów działu księgowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie: ekonomii/ finansów/ rachunkowości

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej/ego Księgowej/ego w firmie produkcyjnej

  • uprawnienia do prowadzenia pełnej księgowości

  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych

  • odpowiedzialność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B na część etatu

  • elastyczne godziny pracy w siedzibie firmy w Opolu

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

  • interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego; szkolenia

  • zniżki pracownicze na produkty firmowe

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • codziennie pyszną kawę

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

O nas

Jesteśmy polskim producentem mebli dla dzieci, a nasze produkty trafiają do klientów z blisko 30 krajów. Od 13 lat tworzymy bezpieczne wyposażenie wnętrz dla najmłodszych.