Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa P.B.A. Doradztwo Personalne – Outsourcing (KRAZ: 459) działa od roku 1992. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji, outsourcingu pracowniczego, audytów pracowniczych oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej.

    Naszym Klientem jest dynamiczny i prężnie rozwijający się największy polski producent i eksporter kosmetyków, który od ponad 30 lat globalnie buduje zaufanie wśród konsumentów poprzez najwyższą jakość i innowacyjność swoich produktów opartych na najnowszych technologiach i najwyższych standardach produkcji. Dzięki tworzeniu i szybkiemu reagowaniu na trendy rynkowe kosmetyki naszego Klienta docierają do ponad 70 krajów na całym świecie, będąc liderem w swoich kategoriach na wielu rynkach. Międzynarodową kulturę organizacyjną naszego Klienta cechuje otwartość na zmiany, elastyczność, kreatywność i odwaga w realizacji pomysłów. Obecnie w związku z rozwojem struktur klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Z-ca Głównego Księgowego

    Lokalizacja: Piaseczno

    Nr ref.: ZGK/2019/0/05

    Miejsce pracy: Piaseczno

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja dokumentacji Export i WDT
    • Wycena bilansowa składników majątkowych
    • Prowadzenie rozrachunków z tytułu pożyczek, kwalifikacja odsetek pod katem CIT
    • Rozliczanie kosztów i VAT od samochodów własnych i leasingowanych
    • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń delegacji krajowych i zagranicznych
    • Kalkulacja podatku odroczonego
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie amortyzacji
    • Rozliczanie podatku u źródła, weryfikacja certyfikatów rezydencji
    • Sporządzanie deklaracji VAT i CIT
    • Sprawozdawczość GUS, NBP
    • Sporządzanie sprawozdania finansowego, znajomość KSR
    • Rozliczanie produkcji
    • Kalkulacja podatku od nieruchomości
    • Rozliczanie umów leasingu operacyjnego i finansowego
    • Rozliczanie podatku WHT od usług niematerialnych
    • Tworzenie oraz dbałość o pełną księgowość spółki

    Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu dotacji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego-kierunkowego: ekonomia, finanse, rachunkowość, bankowość itp.
    • Minimum 3-letniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętności obsług komputera, w szczególności programu Exel
    • Dobrej znajomość przepisów VAT, zwłaszcza dotyczących transakcji transgranicznych
    • Dobrej znajomości przepisów CIT, WHT, a także podatków lokalnych
    • Doskonałej organizacji pracy własnej, obowiązkowości oraz terminowości
    • Komunikatywności, łatwości przekazywania informacji i zarządzania zespołem

    Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie oparte na składniku stałym i systemie premiowym
    • Możliwość rozwijania swoich umiejętności
    • Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
    Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli:
    „Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz usunięcia. Więcej informacji: Polityka prywatności