Główna Księgowa / Główny Księgowy

ERLI S.A.

ERLI S.A.

Świętego Michała 43

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o rachunkowości

  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych i deklaracji (CIT, PIT, VAT JPK, PKPiR i inne),

  • aktywne monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach księgowych i podatkowych,

  • współudział we wdrożeniach informatycznych dotyczących obszaru księgowości,

  • dostarczanie informacji księgowych i finansowych dla Zarządu,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

  • aktywne zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • co najmniej 5 letni staż pracy w służbach księgowych, w tym mile widziane minimum 3 lata na stanowisku głównego księgowego

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie zgodnie

  • z przepisami polskiej ustawy o rachunkowości

  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych

  • bardzo dobra znajomość przypisów prawa podatkowego – głównie PDOP, PDOF, VAT, TP

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne

  • wysokie zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • inicjowanie i zaangażowanie we wdrażaniu zmian

  • znajomość programu Symfonia FK i Handel

  • duża samodzielność

  • doświadczenie w prowadzeniu PKPiR będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

ERLI S.A.

Jesteśmy ERLI.pl - nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Dowiedz się więcej na https://erli.pl/.

Przewiń do profilu firmy