Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Grupa B&P

  • Przeworsk

    Przeworsk, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad księgowymi aspektami działalności spółek powiązanych

  • Dbanie o zgodne z polityką Grupy prowadzenie dokumentacji księgowej

  • Bieżące dostosowywanie systemu księgowego Grupy do aktualnych wymogów prawnych

  • Prowadzenie i analiza ksiąg rachunkowych oraz dokumentacji księgowej i podatkowej, sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych

  • Prowadzenie płatności i rozliczeń

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Główny Księgowy, poprzedzone kilkuletnim doświadczeniem w dziale księgowym

  • Sumienność i dokładność

  • Odpowiedzialność za terminowość w obowiązkach sprawozdawczych

  • Dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet szkoleń

  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy.

  • Pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną i partycypację pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

Grupa B&P

Misją Grupy B&P jest pełne wsparcie klienta w realizacji projektu. Nasz Klient nie musi angażować swoich pracowników ani wielu ekip produkcyjno-montażowych z różnych firm do nadzoru i koordynacji prac. Grupa B&P zajmie się realizacją poszczególnych etapów projektu. Do nadzoru nad pracami i kontaktu z klientem oddelegowany jest doświadczony project manager, który zgodnie z ustalonym harmonogramem koordynuje realizację i raportuje postępy.

Firmy Grupy B&P mają zawsze jeden wspólny cel którym jest realizacja projektu na czas z optymalnym wykorzystaniem posiadanych środków.

Przewiń do profilu firmy