Oferta pracy

Główna Księgowa/Główny Księgowy

HR PARTNER - Agencja Doradztwa Personalnego

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy usługowej

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, VAT

  • przygotowywanie miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • wsparcie klientów w kwestiach księgowych i podatkowych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US, GUS

  • przygotowywanie przelewów bankowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego

  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych

  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PCC)

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • zatrudnienie na podstawie UoP

  • elastyczne godziny pracy (7:00/9:00 - 15:00/17:00)

  • duża samodzielność w działaniu

  • dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Praca na stanowisku Główna Księgowa/Główny Księgowy wiąże się z całościowym i samodzielnym prowadzeniem księgowości firmy usługowej. Firma zatrudnia ok. 120 osób i ma 3 Spółki.

Masz doświadczenie na w/w stanowisku? Zapoznaj się z poniższą ofertą.

Przewiń do profilu firmy