Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/Główny Księgowy

ONTEX POLSKA SP Z O O

Przedsiębiorców 6

Radomsko

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości spółki zgodnie z wymaganiami prawno-podatkowymi i zasadami korporacyjnymi.

  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych wg MSSF i wg standardów polskich.

  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe rozliczenia podatkowe i sprawozdawczość Spółki w zakresie CIT, VAT, WHT, PCC.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. administracja skarbowa, GUS, NBP).

  • Współpraca z audytorami, doradcami podatkowymi i konsultantami zewnętrznymi.

  • Tworzenie i aktualizacja polityki rachunkowości Spółki.

  • Przygotowywanie i /lub udział w powstawaniu pakietu raportów na potrzeby Grupy Ontex zgodnie ze standardami raportowania korporacyjnego.

  • Przygotowywanie i /lub udział w powstawaniu raportów zarządczych na potrzeby wewnętrzne Spółki.

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu oraz nadzór nad funkcjonowaniem procedur wewnętrznych w szczególności w zakresie bezpieczeństwa podatkowego i finansowego Spółki.

  • Udział w definiowaniu wymagań i dostosowywaniu systemu SAP do aktualnych przepisów podatkowych i zasad raportowania stosowanego w Spółce.

  • Koordynacja pracy zespołu księgowego.

  • Inne obowiązki niezbędne do realizacji celów działu księgowego Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów / rachunkowości.

  • Minimum 5-7 lat doświadczenia pracy w księgowości, w tym doświadczenie w roli zastępcy lub głównego księgowego (preferowane w firmach międzynarodowych w środowisku produkcyjnym).

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych (prawo podatkowe, ustawa o rachunkowości, MSSF, ceny transferowe) oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania.

  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • MS Office: w tym zaawansowana znajomość Excel.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Proaktywność w zakresie udoskonalania swojej pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity (Ubezpieczenie na życie, Prywatną opiekę medyczną, ZFŚS, Produkty firmy dla młodych rodziców)

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Udział w projektach wspierających rozruch nowoczesnego zakładu produkcyjnego

  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Jesteśmy największym producentem materiałów higienicznych w Europie i piątym na świecie. Prowadzimy dystrybucję w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod naszymi markami własnymi.

W Polsce spółka posiada 2 lokalizacje: Zakład Produkcyjny w Radomsku oraz Biuro Sprzedażowe w Warszawie. Fabryka w Radomsku została uruchomiona w 2018 roku. Jest to przyjazny dla środowiska obiekt, którego produkty są oznaczone zielonym certyfikatem energetycznym. Ontex kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy oraz budowanie atmosfery, której fundamentem jest zaufanie i partnerstwo.

Wciąż się rozwijamy. W październiku 2021 rozpoczęliśmy rozbudowę Zakładu w Radomsku, co w 2022 roku pozwoli nam stworzyć 200 nowych miejsc pracy. Procesy rekrutacyjne na nowe stanowiska pracy już wystartowały.

Przewiń do profilu firmy