Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Radziemice (pow. proszowicki)

    Radziemice (pow. proszowicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy Kandydata na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy.

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie zapisów do systemu księgowego,

  • aktualizacja rejestru środków trwałych, sporządzanie zestawień obrotów i sald,

  • okresowa weryfikacja sald kont bankowych, rozrachunkowych i wynikowych oraz przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego wg ustawy o rachunkowości,

  • kontakt z urzędami w zakresie podatków i przekazywanych do urzędów informacji,

  • przygotowywanie okresowych sprawozdań do NBP i przygotowanie informacji F-01, RF-01, GP, KZ, SP dla GUS,

  • przygotowywanie deklaracji CIT-8, VAT-7 oraz informacji VAT-UE dla MUS,

  • kontakt z audytorami i przygotowanie informacji dla potrzeb audytu,

  • przygotowanie kwartalnego raportu podatku odroczonego,

  • wstępna akceptacja przelewów przygotowanych do realizacji.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości/księgowości na samodzielnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • praktyczna znajomość programów księgowych oraz MS Office,

  • samodzielność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywne zarządzanie czasem,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • skrupulatność, dokładność, rzetelność etyki zawodowej.

Pracodawca oferuje

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bonus roczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy