Oferta pracy

Główna księgowa / Główny księgowy

BOOM FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzgów, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowymi standardami sprawozdawczości,
  • sporządzanie rejestrów i deklaracji podatkowych (VAT, VAT-UE, CIT) + JPK oraz elektroniczne wysyłanie ich do MF, a także sprawozdań ustawowych (oświadczenia GUS i NBP),
  • monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont,
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do audytów oraz kontroli skarbowych,
  • przygotowanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, rozrachunkowych itp.),
  • wykonywanie wszelkich innych zadań zleconych przez Zarząd Spółki

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
  • min. 5-letniego doświadczenia zawodowego,
  • bardzo dobrej znajomości programów finansowo-księgowych,
  • znajomości przepisów prawa podatkowego, Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o VAT,
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • umiejętności sprawnej organizacji pracy, dokładności, skrupulatności,
  • znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia i narzędzia niezbędne do pracy,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy