Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna sp. z o.o. O firmie

  • Siechnice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna to przedsiębiorstwo zajmujące się częścią usług komunalnych w Gminie Siechnice. Zarządzamy obiektami sportowymi gminny, zajmujemy się utrzymaniem zieleni, czystością i inwestycjami.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej rachunkowości firmy i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
  • Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym oraz ich ewidencja;
  • Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK, ZUS oraz PFRON;
  • Naliczanie i wypłata wynagrodzeń dla pracowników;
  • Prowadzenie ZFŚS oraz PPK;
  • Wsparcie w przygotowywaniu budżetów i prognoz finansowych;
  • Przygotowanie kwartalnych i rocznych bilansów oraz rachunku wyników;
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu;
  • Terminowe sporządzanie i elektroniczne przesyłanie sprawozdań do GUS;
  • Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Opracowywanie wniosków kredytowych, leasingowych itp.;
  • Kontrola kosztów przedsiębiorstwa;
  • Doradztwo w zakresie m.in. przepisów podatkowych;
  • Prowadzenie ksiąg inwentaryzacyjnych oraz poprawne i terminowe rozliczanie inwentaryzacji składników majątku;
  • Nadzór nad terminowym regulowaniem zobowiązań;
  • Prowadzenie kasy Spółki;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu rachunkowość, finanse;
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego;
  • Zaawansowana praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych;
  • Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość programu MS Excel;
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu;
  • Terminowość, systematyczność, dokładność;
  • Znajomość przepisów z zakresu Kadr i Płac;
  • Znajomość systemów ERP oraz Płatnika ZUS.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku)
  • Termin rozpoczęcia pracy 01.04.2021;
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer przenośny oraz telefon służbowy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;

Ogłoszenie archiwalne