Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa/Główny Księgowy

  • Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Kierownik
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient, międzynarodowa firma, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie działem księgowym i prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i ustawą o rachunkowości
    • Przygotowywanie raportów i jednostkowych sprawozdań finansowych, w tym w ramach sprawozdawczości skonsolidowanej dla Grupy Kapitałowej
    • Sporządzanie deklaracji i prowadzenie pełnej dokumentacji podatkowej (CIT, VAT)
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi (US,GUS)
    • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń US
    • Współpraca oraz reprezentowanie firmy w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Przygotowywanie danych na potrzeby Zarządu

    Wymagania:

    • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku Głównego Księgowego
    • Gruntowna wiedza z zakresu rachunkowości (w tym przygotowywania sprawozdań finansowych) i przepisów podatkowych
    • Znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości, środków trwałych i obowiązujących przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
    • Bardzo dobra znajomość programu SAP
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwości szkoleń
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Atrakcyjny system benefitów
    • Miejsce parkingowe

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252